Haberler

Arapazar.com Pazar Yeri E-Ticaret Sitesi, Web Görsel tarafından yapılmış olup firmaların site üzerinde mağaza açıp ürünlerini internet üzerinden güvenle satabilecekleri online alışveriş sitesidir. ..

DEVAMINI OKU

Komten.com İç Giyim Online Alışveriş Sitesi Web Görsel tarafından yapılan E-ticaret sitesidir. E-ticaret VVS v4.0 Suite Versiyonu Özellikleri Mobil Uyumlu Gelişmiş Yönetim Paneli   Ürüne İndirim ve Kampanya tanımlama   Sınırsız Ürün Yönetimi   Ürün Kategori Yönetimi   Stok ,adet,kdv oranı belirleyebilme   XML ürün aktarım modülü Opsiyonel Sizin için seçtik..

DEVAMINI OKU

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO(Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamda..

DEVAMINI OKU

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır. Elektronik..

DEVAMINI OKU